| FuNN a întrebat:

Am si eu o intrebare cum pot executa o lovitura libere, un penalty sau cum pot dribla (adica sa trec pe langa adversari frumos sau niste scheme daca ati da si niste video ati fi de folos.Ms Anticipat.

P. S:Nu la fifa ci in viata REALA!

Răspuns Câştigător
| ADI86 a răspuns:

Du-te la un club sportiv. acolo vei face fotbal si vei invata tot ce trebuie sa stii. daca cineva o sa-ti raspunda aici despre anumite miscari pe care o sa le retii, oricum nu vei reusi o lovitura libera ca Beckhamwinking

1 răspuns: