| xCrank a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce exercitii sunt bune pentru antrenarea varfului bicepsului uitati o poza http://blog.vitaclub.ro/......biceps.jpg

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

In principiu flexii concentrate ( cu cotul pe genunchi ), dar depinde de genetic, nu poti schimba forma muschiului, daca bicepsul tau e ca o bila si nu are varf, orice exercitiu faci nu poate schimba asta ( multi Mr Olympia nu au varfuri la biceps )

1 răspuns:
| xCrank explică:

In locul tau as da delete la cont ca vb numai prosti...nu ai ce cauta aici