| JohnnyBi a răspuns:

Da, la nivelul creierului, daca mai crezi ce zic toti "expertii". vrei sa faci sport, fa sport. pana nu pui tu o bara pe umeri cu 100 kg si sa stai cu ea 2 zile in spate, NU are a face cresterea cu incetinirea

| Matei_Edy_1997 explică (pentru JohnnyBi):

Eu nu vorbesc de nicio bara... Vorbesc doar de alea 3 exercitii, au vreo legatura cu cresterea?

| Matei_Edy_1997 explică (pentru JohnnyBi):

Eu te.am intrebat doar de alea 3, Opreste vreunul cresterea?

| JohnnyBi a răspuns (pentru Matei_Edy_1997):

Tu nu stii sa citesti? sau te duce mai greu capul? am zis: "fa sport. pana nu pui tu o bara pe umeri cu 100 kg si sa stai cu ea 2 zile in spate, NU are a face cresterea cu incetinirea". nu vorbesti de nicio bara, deci NU AFECTEAZA CRESTEREA. iti trebuie mura in gura, ca nu intelegi o aluzie pentru copii de 5 ani.