| Telephone1 a întrebat:

Azi am alergat cu un prieten de acasa pana la faleza dus intors si era seara.Era frig.Cand am venit acasa imi simteam plamanii reci. Oare sa continui sa alerg?

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Ar fi de preferat să porți un buff când mai ieși la alergat pe temperaturi mai scăzute. Găsești la Decathlon sau la Intersport. Ar fi de preferat să-ți iei unul cu polar... happy

2 răspunsuri:
| IfrimC a răspuns:

Poate ai tras putin curent si tio afectat la plamani zic sa te duci sa te consulti.

| AdyColt a răspuns:

Nu e nimic. Alearga in continuare.