| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Cand, la ce ora si pe ce program se joaca Real Madrid - Real Sociedad? Se poate vedea si pe net? LIVE! Funda

Răspuns Câştigător
| Maximan a răspuns:

Ora 21 pe digi sport 1, se poate pe net insa nu ai comentariu in limba romana si este low definition. http://meciuri-live.info/

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

24. 03 ora 21 cred ca se vede si pe net nu stiu exact

| jaguar12 a răspuns:

E foarte simplu sa vezi pe net un meci: descarci soap cast si intri pe sky 24 de pe internet explorer. Funda?

| 23naw a răspuns:

Da se pot vedea toate meciurile care le vrei pe net www.sport.ro

| DavidTunechi a răspuns:

Eu pe Digi Sport 3 l-am vazut. A batut Realu cu 5-1. Dubla Benzema si Ronaldo, inca un gol nu mai tin minte cine a dat.