| wint3rfight a întrebat:

Cand o sa fie urmatoru meci al stelei?

Răspuns Câştigător
| PunctSpaimaVestuLui a răspuns:

Liga 1 Bergenbier
24 februarie 2013
Digi Sport
20:00
Universitatea Cluj-Steaua

5 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Pe 14 februarie prima prima mansa in EL, asta o sa fie primul oficial dar vor mai avea meciuri amicale in pregatire probabil undeva in perioada 10-15 ianuarie sa fie primul meci amical al echipei.

| alexs99 a răspuns:

Urmatorul meci al Stelei va fi in Europa League pe 14 decembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Următorul meci oficial va fi cel mai probabil pe data de 14 februarie 2013, meciul din şaisprezecimile Europa League. Asta doar dacă nu cumva o să înceapă campionatul mai repede.

| MihaiGe a răspuns:

Urmatorul meci al stelei va fi duminica 16.12 la ora 22:00.
Bafta!

| cryssu2008 a răspuns:

Meciul stelei oficial, va fi la anul in 2013. Daca nu va incepe Liga I mai devreme, atunci o sa fie inainte meciul din Europa League.