| Sp33dy007 a întrebat:

care imi puteti da echipa ideala cu cei mai buni jucatori din lume de football! fundita pentru cel mai bun raspuns! Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Conform celor de la Uefa echipa ideala este formata din urmatorii jucatori:

Casillas (Real Madrid) - Marcelo (Real Madrid), Thiago Silva (AC Milan), Gerard Pique (FC Barcelona), Dani Alves (FC Barcelona) - Bale (Tottenham), Xavi (FC Barcelona), Iniesta (FC Barcelona) - Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Lionel Messi (FC Barcelona), Arjen Robben (Bayern Munchen).

2 răspunsuri:
| gabitzuuu11 a răspuns:

Casilias, puyol, dani alves. Marcelo, Xavi, Iniesta, Neymar, C.Ronaldo,Messi,kaka funda?

| Lazar_George_1990 a răspuns:

Real Madrid!