| CristianoCR7 a întrebat:

Ce probe trebuie sa dau ca sa intru la liceul sportiv din Constanta la fotbal? Si ce medie trebuie sa am ca sa intru la acest liceu? Va rog sa imi dati mai multe informatii.Multumesc! Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| KiLLeRBee a răspuns:

Salut si eu am dat recent probele sportive, am dat asa : Proba de viteza (trebuie sa scoti mai putin de 7 secunde pe 50 de metri), Rezistenta fizica ( 8 ture de teren in 7 minute), Abdomene ( 30 de abdomene in 30 de sec), Mentinerea mingii(80 de jonglari in 60 de sec ai 2 incercari) suturi la poarta (10 goluri din 10 lovituri, bara ti se pune ca gol) si cam atat... funda?