| ToLoveRu a întrebat:

Buna,TPU!

Ce materii se predau la liceul sportiv din Constanta?

Ce probe se dau la inceput pentru a intra la acest liceu?

Ce medie ar trebui sa ai pentru a intra?

Fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Pai nu stiu media, ca eu nu sunt din zona. dar presupun ca o sa vezi pe Tabelul de Admintere toate mediile, dar acolo nu ai ca se da proba de aptitudini pentru liceu sportiv, iar pentru scoala nu stiu!
Nu pot sa mint daca nu stiiu
Bafta!

4 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

S-au dat probele. Nu mai poti intra.
Faci economic de exemplu si dupa te transferi.
Probele s-au dat de pe 28 mai!

| ToLoveRu explică (pentru WoKy):

Nu sunt inca in a 8-a sunt in a 7-a!
Vroiam doar sa stiu!
Deci imi poti raspunde totusi?happy

| WoKy a răspuns (pentru ToLoveRu):

Pai materii se predau cam normal, iar la proba de aptitudini ai trei probe
-Rezistenta
-50m
Iar la medie o sa vezi dupa ce iei probele!
P.S probele nu sunt aceleasi in fiecare an sau cel putin asa ar trebui sa fie!
-80 duble in maxim 2 min
Asa era anul trecut!

| ToLoveRu explică (pentru WoKy):

Nu te supara sti cumva cu ce medie se intra la acest liceu?happy

| WoKy a răspuns (pentru ToLoveRu):

Pai nu stiu media, ca eu nu sunt din zona. dar presupun ca o sa vezi pe Tabelul de Admintere toate mediile, dar acolo nu ai ca se da proba de aptitudini pentru liceu sportiv, iar pentru scoala nu stiu!
Nu pot sa mint daca nu stiiu
Bafta!