| Bewaree a întrebat:

Sall tpu.Cum as putea face backflip? Mi-e frica sa incerclaughing)))))

11 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La ce te ajuta?

Risti sa te accidentezi doar ca sa reusesti ceva ce nu te ajuta cu nimic?

| XTreme00 a răspuns:

Daca tie frica cum vrei sa-l faci?

| Inocenta510 a răspuns:

Eu am reusit, dar noroc ca l-am facut pe nisip. Am cauzt direct pe spate laughingSi poate ca vrea sa incerce pentru senzatia aia superr

| BlueIcessssssss a răspuns:

Prima data cand il incerci te pui in fata la nisip si nu te gandesti la rupere de oase si nu stiu celaughing si iti zici in minte daca il fac o *** pe Bianca Dragusanu si l facirolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Sarai a răspuns:

Mai bine stai cuminte laughing. Nu vreau sa te vad pe la stiri cu spatele ruptwinking.

| Calinnebunul a răspuns:

Pe o saltea, si trebuie sa ai un prieten langa tine care sa-ti tina mana pe spate in momentul in care te rotesti ca sa nu cazi.

| Iulian03 a răspuns:

Daca tie frica nu fa!

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Incearca in pat laughing
Eu n-am tupeu nici sa incerc.

| Modafen a răspuns:

Pai atunci nu incerca daca simti ca nu esti pregatit sa faci asta.Incearca sa il inveti intro sala de gimnastica, la saltele sau la bazin in apa.