| Raul199612 a întrebat:

Cum pot sa imi intaresc monturile adica pumnul ca cand dau sa doar mai tarehappy Mai vreau sa stiu cum dau cu pumnu il las moale sau incordat? Funda

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Tii o bucata de metal in pumn.

| Emanuel_Raul_1994 a răspuns:

Pentru ati intarii pumnii ai putea folosi flexoare de brat...Cand dai cu pumnul normal trebuie sa il tii incordat, dar depinde de ce adversar ai in fata si ce forta ai. Am vazut pe cineva care a dat cu pumnul incordat in altul si i-a spart craniul, deci nu e de joaca cu bataia.