| jean4 a întrebat:

Sallut! Duminica se joaca Supercupa României : Steaua București - Oțelul Galați. Spuneti cine vreti sa castige si pronosticul. Funda e pentru cel ce va pronostica scorul corect.

Răspuns Câştigător
| Marius_5657 a răspuns:

1-0 pentru Oțelul

16 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

1-1 Si Castiga Otelul la penalty-uri.

| tAgJaCk a răspuns:

2-1 Otelu...Sunt rapidist asa ca hai Otelu

caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimiwinking scorul va arata asa: Otelu- Steaua= 2-1 pentru Otelarii mei... iupiiiiiiii...

| MaTrIx8378 a răspuns:

Eu as vrea sa bata steaua, dar cred ca rezultatu fa vi 0-0 in primele 90 de minute, si dupa chiar nu am idee ce'ar facehee hee

| alexgabyy29 a răspuns:

Otelul- Steaua 2-1...mdeah nu sunt stelist sa zic ca o sa castige steaua pentru ca asa vreau eu sa se intample.eu zic cum cred eu ca se va intampla.big grin

| alexgabyy29 a răspuns:

Se pare ca am nimerit cine castiga dar nu am nimerit si scorul... oricum stia toata lumea ca steaua pierde.era si logic pff...toata lumea o considera favorita pe otelul happy

| Je_1276 a răspuns:

Pei cred ca Steau - Otelul 2-0...Steaua e mai tare...

| Marius_5657 a răspuns:

Imi astept funda big grin

| icEmaN10 a răspuns:

Steaua. Steaua 3-2 Otelul

| aDDellin a răspuns:

Va fi 3-2 pentru Otelul!

| bogo93 a răspuns:

Steauabig grin

| Max22w2 a răspuns:

Steaua Bucuresti-Otelul Galati 3-1

| Paulinio93 a răspuns:

Steaua - Otelul 2-1

| claudinho7 a răspuns:

Bate otelul
3-1

| surrenderw0w a răspuns:

Steaua - Otelul 1-0

| BOYKA_7979 a răspuns:

Banuiesc,ca Steaua 1-Otelu0. Sper sa am dreptatebig grin