| laurentiu3403838382 a întrebat:

Salut.a auzit cineva de,, compania" asta Dream Money aia cu pariurile sportive. vreau raspunsuri doar de la cei care stiu despre ce vorbesc...e teapa sau e pe bune? ati pus vreodata bani?

6 răspunsuri:
| artemidak a răspuns:

Nu stiu compania da deja suna a teapa
cum ai aflat de ei?

| laurentiu3403838382 explică (pentru artemidak):

Un prieten. vrea sa punem jumate jumate ....are in jur de 300 de oameni pe luna care platesc ai aproape 18k pe grupul lui...si zicea ca cei care dau ilegal aceste informatii pot primi dosar penal.nu e un oarecare.pare tentant

| chinezu18 a răspuns (pentru laurentiu3403838382):

Am auzit si eu de Dream Money, ai aflat pana la urma daca e teapa sau nu?

| laurentiu3403838382 explică (pentru chinezu18):

E fake. vrei sa faci bani muncesti..asta am invatat. tongue

| chinezu18 a răspuns (pentru laurentiu3403838382):

Ai luat abonament la 100€ si ai pierdut banii sau cum ai aflat ca e fake?

| RbT05 a răspuns:

Ai mai incercat?