| Radandam a întrebat:

A folosit cineva proteine WPI? S-au vazut rezultate? Eu nu am luat pana acum proteine, doar din alimentatie.Astept pareri.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Suplimentele conteaza 10%, nu te astepta sa vezi mari schimbari. Poate dupa 1 an in care folosesti lunar.

Ideea e asa: tu ai nevoie de 2 grame/kg-corp zilnic, daca din alimentatie NU poti obtine cantitatea aia, diferenta o iei din suplimente. Asta e tot, scrie si pe ele ca doar suplimenteaza happy