| madalina34445 a întrebat:

Salut, acum 3 ani ma dadeam f bine pe role fără frica deoarece nu conștientizam ce putea sa se intample, dupa peste un an a aparut frica si nu m-am mai dat de atunci, dar acum vreau sa ma reapuc si sa imi cumpar patine cu rotile(2 roti in fata 2 in spate) e mai greu sau mai usor pe ele?

3 răspunsuri:
| Whateverrr a răspuns:

E mai greu

| madalina34445 explică (pentru Whateverrr):

Pai din ce cauza? Poti explica mai bine?

| Whateverrr a răspuns (pentru madalina34445):

Pe rolele clasice ai stabilitate mai mare. Le am incercat pe amandoua in copilarie si m-am convins de asta prin experienta happy