| Musca88 a întrebat:

Salut, acum vreo 3 zile ma jucam tenis si am alunecat pe iarba, nu am cazut jos, doar am facut o miscare brusca. De atunci ma doare umarul si cred ca am facut intindere de muschi pentru ca eu de obicei fac tractiuni si poate era muschiul obosit.
Stiti cum as putea face sa se vindece mai repede? Nu am fost la doctor, deoarece nu ma mai doare asa tare, doar daca ridic ceva sau ridic mana in sus.

1 răspuns:
| nuivoiesăspun a răspuns:

Bună! Nu-i poți face nimic, probabil e o întindere, masaj și așteaptă să treacă de la sine