| Lulu1987 a întrebat:

Salut all. m am apucat de sala de curand si bazin.in scurt timp o sa ma apuc si de kick Box.si as dori sa stiu ce proteine si ce exercitii sa fac pentru a creste masa musculara si pentru definire.mentionez ca sunt foarte slab.Multumesc! si as dori sa stiu cam in cat timp se vede de obicei o schimbare happy

2 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

O schimbare se vede dupa 5-6 luni de sala.nu foarte mare dar se vede.

| Patrik a răspuns:

Poi nu ai cum sa faci si masa musculara si definire. big grin Pentru masa musculara baga exercitii de baza/6-8 repetari.In legatura cu proteinele vorbeste cu instructorul de la sala sa iti recomande el ceva.Bafta! big grin