Întrebare recomandată | SlenderMan299 a întrebat:

Salut am 13 ani si vreau sa ma inscriu la un club de fotbal pentru juniori numit CSS Botosani. Si aș vrea sa stiu daca pentru aceste cluburi trebuie sa ai anumite calitati ca sa ma pot antrena si eu acolo cu ei si sa evoluez.

1 răspuns:
| valyvlad a răspuns:

Pai trebuie sa fii putin tehnic sa ai sututri cat de cat bune, forta in sut, sa stii sa dai o pasa buna... daca ai putin din fiecare o sa mai evoluezi pe parcursul antrenamentelor si al meciurilor...Succes!