| CikEu a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la un club de fotbal juniori in Ploiesti. Imi puteti zice ce mi se cere, cam cat trebuie sa platesc lunar si adresa unde ar trebui sa ma duc? Si ce club imi recomandati din cate am inteles sunt mai multe. Funda

Răspuns Câştigător
| astrap a răspuns:

Frate sincer sa fiu nu cred ca iti cere bani (poate o sa iti ceara pe echipament)
eu iti recomand astra eu am fost acolo si sincer cei de acolo sunt ft buni

1 răspuns:
| astrap a răspuns:

Frate sincer sa fiu nu cred ca iti cere bani (poate o sa iti ceara pe echipament)
eu iti recomand Astra eu am fost acolo si sincer cei de acolo sunt ft buni