| Anonymous200615 a întrebat:

Salut, am 14 ai, am practicat timp de 4 ani Arte Martiale combinate, Kempo, Ju-Jitsu, Pangration in acelasi timp si un baiat din parc care a facut 3 ani box incearca mereu sa ma bata, el are masa musculara la pumni mai mare ca mine dar am foarte puternica lovitura de picior si stiu sa lupt bine la sol. Credeti ca daca m-as lupta cu el as avea o sansa? Eu m-am gandit sa il tin in lovituri de picior si lupta la sol, m-am luptat cu baieti mai grei ca el si am capatat rezistenta asa ca eu cred ca am o sansa, voi ce credeti? Nu se pune problema ca el sa vina dupa cu mai multi sa ma bata ca eu cand merg in parc stam cate 15-20 mereu.!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

In viata reala nu e a ca in ring... poate avea un cutit ascuns sub tricou si cand va luptati voi la sol sa-l scoata si sa ti-l infiga in burta. Sau sa-ti dea cu o piatra in cap.

Daca vrei o lupta "corecta", provoaca-l in cusca, la un club de MMA.

| siriusblack98 a răspuns:

''el are masa musculara la pumni mai mare ca mine'' de 10 ani fac parte din lumea fitness-ului, dar am practicat si karate, box, kickbox totusi de masa musculara la pumni nu am mai auzit in viata mea. ''eu cred ca am o sansa, voi ce credeti?'' eu cred ca n-ai nici o sansa. De fapt sunt aproape sigur ca ala nu are nevoie de contact fizic, te ''bate'' si din vorbe.

| AnastasiaK a răspuns:

Judecand strict dupa aparente, eu cred ca te-ar bate ala si in ring pe reguli de box si in cusca pe reguli de mma si pe strada fara reguli.