| ZeulMuschilor a întrebat:

Vreau sa ma bag la un club de arte martiale kempo. Am nevoie de ceva echipament? Cumpar de la ei sau cum functioneaza

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De obicei, sportivii isi cumpara hainele. iar echipamentul este asigurat partial de club.
Discuta aceste detalii cu antrenorul!

| Ilovedinero a răspuns:

Pai prima data mergi la ei si ei iti vor spune masurile, ce fel de echipament si ce fel de aparatoare iti trebuie ca degeaba mergi si iti cumperi nu stiu ce de la chinezi.Cel mai bine e sa mergi sa te vada ei, plus ca daca mai sunt persoane noi va puteti comanda imp