| subzero1010 a întrebat:

Salut.Am 14 ani si vreau sa fac patratele rapid....careeste cea mai eficienta solutie in afara de a merge la sala?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Ce alta solutie sa fie, evident ca iti raman exercitiile acasa. Rezultatele se vor vedea in timp, daca ai grija si la alimentatie.

https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag

3 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Un marker te ajuta rapid. Desenezi 8 patratele si gata.

| BeeBia a răspuns:

Stai lipit de un gard câteva minute și te faci cu pătrățele. Ai grijă la modelul gardului!laughing În primul rând pătrățelele se fac în timp nu lucrezi o săptămână și gata...te aștepți să le ai.

| Lukasz a răspuns:

Faci flotari,genoflexiuni acasa, si mai multe, sa-ti dezvolti muschii, dar patratelele nu se fac usor, sa stii..trebuie sa ai grija la si ce consumi, la alimentatie.