| claudiukidd a întrebat:

Ce ar trebui sa fac pentru a avea acele,, patratele " pe abdomen pe care toate fetele vor sa le vada la un baiat? in afara de a merge la sala. Exercitii de facut acasa! Multumesc. Funda

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Fa abdomene omule, sau tractiuni, eu fac de 3 anisori, si mise vad destul de acceptabil.

| robisson6070 a răspuns:

Daca vrei sa ai un abdomen cat de cat fain iti propun sa faci cate intre 50-200 abdomene in fiecare zi, si sa alergi vreo 10 min in acest fel iti arzi grasimile de pe abdomen vazunduse mai bine patratelele :d Si ai putea face si cateva flotari, un piep mai dezvoltat cu ceva patrazele se vede super :d

| DdR a răspuns:

Excercitii pentru diferitele parti ale abdomenului :bricege, abdomene pentru partea de sus si abdomene pentru partea de jos.

| sergiu2911 a răspuns:

Culcate pe spate si ridica piciarele la 90 de grade. ajuta pentru patratele

| claudiukidd explică:

Ceva care sa nu dureze mult... stiu eu... o saptamana sau 2