| SallyEMO a întrebat:

Hei imi puteti spune si mie cum sa fac patratele mai rapid. Vreau niste sfaturi.Deja merg la sala dar in afara de asta cam cear mai treabui sa fac.App am 15 ani si sunt fata

Răspuns Câştigător
| Surdu_Oanea_1996 a răspuns:

Încearcă să consumi proteine și carbohidrați dar și puține grăsimi, consumă ceai verde, și fă HIIT, iar de 2 ori pe săptămână poți face exerciții pentru abdomen

3 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Exercitii pentru abdomen si alergat!

| Alinaalinutza33 a răspuns:

Sa ti o dieta bogata in proteine

| Radu_Cristescu_1942 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci la scoala si nu la sala. Sau mai precis, intai la scoala si apoi la sala. La scoala vei invata o miltime de lucruri cum ar fi gramatica limbii romane iar la ora de Sport cu siguranta vei invata si despre patratele (care conteaza foarte putin cand vei dori sa-ti gasesti un baiat pe care sa-l iubesti si care sa te iubeasca).