| tzelvi a întrebat:

Salut.am 14 ani si vreau sa merg la un liceu cu program sportiv de rugby.ma rog sa imi sugerati ce trebuie sa indeplinesc ca sa fiu aprobat. oriunde! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kristinx7 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa poti sa alergi cat mai mult insa mai sunt si multe alte conditii cred ca te-ar ajuta daca ai cauta pe net sau ai intreba anumite persoane care sunt deja inscrise la astfel de scoli bafta si sper ca te-am ajutat cat de cat