| VVerdasco a întrebat:

Am 15 ani si am practicat tenis de camp timp de vreo 8 ani. la un oarecare nivel de performanta. In martie m-am lasat din cauza programului prea incarcat de la scoala. Acum vreau sa ma reapuc de sport...dar vreau sa incerc si altceva. idei? [ am aproximativ 1.80 si 60kg ].

1 răspuns:
| Razeph a răspuns:

Cam toate sporturile sunt costisitoare in Romania, eu nu iti pot recomanda nicio ramura a sportului, fiindca s-ar putea sa nu iti placa. Daca esti potent financiar, fa ce iti place! Incearca basket sau football. Oricum, pasiunea mea in acest moment este Scrima, miraculos sport happy ( si eu am practicat tenis de camp timp de 3 ani, dar m-am lasat din cauza costurilor mari necesare continuarii sportului respectiv )