| Annayrram a întrebat:

Buna tuturor, ce ma sfatuiti sa fac : vreau sa slabesc. Fac sport dar din cauza programului foarte incarcat mananc putin cam nesanatos. Insa cineva mi-a recumandat un medicament natural "UnicaSLIM", sa incerc?
Multumesc.

6 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Pai dupa parerea ta ce crezi ca ii mai sanatos, o pilulu sau o ora de alergare, incearca sa alergi cat mai mult sa stii ca alergatul slabeste, abdomene, mai putin abdomene crouch si mai mult cele la bara sunt mult mai eficiente, renunta la prajeli, fast-food, sucuri acidulate si cel mai important lucru, bea cat mai multa apa (apa slabeste si ii si sanatoasa )winking

| karyna1992 a răspuns:

Saluthappy si eu vreau sa slabescsad de 3 zile am inceput sa ma pun la slabit.si i-au pastilele Tomato

| karyna1992 a răspuns:

Ink nu a aparut niciun rezultat, dar sincer nu prea am pofta de mancare.si beau multa apa.astept sa vad rezultate cam peste 3 saptamana o lunahappy

| karyna1992 a răspuns:

Aceste pastile tomato sunt p baza de rosii cica.cred ca sunt bune

| Annayrram explică:

Recomandat* scuze

| Annayrram explică:

Mik3 : sport fac, alerg. insa cu mancarea. e imposibil sa nu mananc si "porcarioare" deoarece am cursuri de dimineata pana seara la 8 deci toata ziua sunt ploecata de-acasa. Aceste pastile imi reduc pofta de mancare si ma gandesc ca am o sansa in plus sa slabesc mai rapid.