Întrebare recomandată | bogdanbogdan123 a întrebat:

Am 18 ani 1, 80m 77kg constitutie atletica si as vrea sa stiu daca mai pot face performanta in box?

4 răspunsuri:
| emil11 a răspuns:

Este cam greu, ai o varsta destul de inaintata, dar poti reusi fara probleme.

| dragoshudita a răspuns:

Normal.Nu este nici o problema.In sport nu este neaparat sa iti incepi cariera de copil. Daca depui destul efort si ai talent este foarte bine. Poate te vad in tpo 5 boxeori.

| lungumihai69 a răspuns:

Da de ce nu?

| bogdanbogdan123 explică:

Boxeri și boxerițe având între 17 și 34 de ani, în categoria „Elite" (Seniori).
Boxeri și boxerițe având 17 și 18 ani, în categoria „Tineret".
Boxeri și boxerițe având 15 și 16 ani, în categoria „Juniori". Din cauza asta ma indoiesc ca as mai putea face performanta