| Bădoanga a întrebat:

ma numesc Andrei Bartalis si doresc sa stiu si eu care sunt cerintele pentru a deveni un actor de filme pentru adulti.
Am 18 ani, deci sunt major. Am constitutie atletica, patratele bine conturate si am o mentalitate de fier.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum vad, ai doar 16 ani... adica esti si un mare mincinos!
Avem aici, chiar declaratia ta, ceea ce ma duce cu gandul ca nu esti decat unul plictisit, care inventeaza povesti.

"în 8 Octombrie 2018 | Bădoanga a întrebat:
Salutare TPU! Imi este un pic rusine sa va povestesc ce s-a intamplat weekend-ul asta. Eu am varsta de 16 ani si sunt un baiat mai deosebit, in sensul ca imi plac baietii... "

Si probabil ca asta pirpiriu si fara patratele :) esti chiar tu, asa-i?
https://www.facebook.com/bartalis.andreistefan

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ha,ha! E tare baietasul. La vise. Ii recomand pe Manuela din baie.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu spui cum stai cu cosorul.

| darrio2007 a răspuns:

Ce frumos minti. Acum am vazut ca ai pus ochii pe tac-tu vitreg care are 29 de ani. Iar tu minti ca ai 18 dar ai doar 16. Stai cuminte, baietas.

| Violleta2022 a răspuns:

In filmele pentru adulti, cerinta eliminatorie este masura penisului, care trebuie sa fie peste 20 cm si sa dovedesti ca poti sa-l tii in erectie 20-30 minute.
Patratelele conteaza mai putin in cazul asta, doar sa nu fii gras si sa arati cat de cat bine.

| Hammurabi a răspuns (pentru Violleta2022):

"să nu fii gras... "?
Ai auzit de Ron Jeremy unul din cei mai mari actori porno?

| doctorandus a răspuns:

In primul rand sa nu ai boli cu transmisie sexuala.

In al doilea rand, daca prietenii iti cer pe neasteptate sa o scoti din pantaloni, ai cinci minute sa ejaculezi, trebuie sa poti face asta.

| ywar a răspuns:

Tu visezi la filme pentru adulti, dar probabil nu esti in stare sa legi 2 cuvinte. Sunt convins ca sunt doar toane de adolescent in calduri, ceea ce nu stiu daca e amendabil. Si mai stiu ceva: fudulia se insoteste cu prostia.
Trage tu concluziile de rigoare. Nu vreau sa te jignesc, dar ar trebui sa intelegi ca totusi ai altceva de facut acum. Dezvolta-te, dar nu la muschi si nu la organ. Te si vad cum ai bagat steroizi in tine, sa arati nu stiu cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut o gluma pe seama baiatului asta Andrei, mentalitatea aia de fier, de care zici, e cam de fier vechi...

| mitzok a răspuns:

Sa iti faci controale de cel putin o data ep saptamana, sa faci mai intai ceva homemade, de unde cineva iti poate face un contract, dai interview. happy