| grofoiu a întrebat:

am 18 ani, 183 cm si 70 de kg
am facut sala 3 luni si m-am lasat, acum vreau sa ma reapuc din nou, si vreau sa imi spuneti va rog un antrenament bun de 4 zile pentru marirea masei musculare, voi lua si whey protein impact

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Intra pe youtube si cauta canalul : totul despre steroizi, este un baiat care face VoiceLoguri si are niste cunostinte despre sala cu mult peste ceea ce se gaseste pe youtube. Pe mine m-a ajutat enorm de mult. Sigur te ajuta si pe tine