| redjohn a întrebat:

Buna,vreau sa ma duc la sala si as vrea sa imi spuneti care dintre aceste doua suplimente ma ajuta mai mult la cresterea masei musculare : Animal Pak sau Whey Gold standard?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Unul este un complex de minerale si vitamine si celalalt concentrat proteic. Nu exista comparatie. Vitaminele ajuta, dar nu la fel cat un concentrat. Alegerea as face-o in functie de alimentatia mea. Daca stiu ca nu iau din alimentatie vitamine destule iau pak, altfel iau whey. Desi daca nu stii ce sa iei presupun ca esti incepator si pak e prea mult. Mult prea mult. Eu dupa ani de sala de la el ma urinez florescent. Ceea ce inseamna ca o parte din el il elimina corpul ca nu are cum folosi atat de multe

3 răspunsuri:
| CornelBenq a răspuns:

Mai bine sa-ti ei al doilea produs happy dar depinde in ce cantitati faco sport happy