| anonim_4396 a întrebat:

Am 23 de ani si 1.73 m, mai am vreo sansa sa cresc in inaltime la acesta varsta? parerea mea e ca sunt prea mic. sad

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, din pacate nu mai exista nici o posibilitate sa cresti la varsta asta. Ai o inaltime normala pentru un adult de varsta ta.

| darrio2007 a răspuns:

Asta este varsta la care se opreste cresterea.Din pacate pentru tine.

| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
Din pacate nu mai ai nicio posibilitate de a mai creste la varsta de 23 ani. Iar eu cred ca esti destul de mare, daca aveai 1.60 mai ziceam dar la 1.73 este o inaltime destul de buna.
Numai bine!

| Cuniska a răspuns:

Fii serios. nu esti prea mic. laughing), la varsta ta nu mai ai unde sa cresti, iti ajunge laughing

| ctlaida a răspuns:

Nu, nu mai ai nicio sansa baietii se dezvolta pana la vasrta de 21 de ani. Cred ca ai crescut destul!