| alexandrustoian a întrebat:

Salut, am auzit de o "reteta" pentru sală, trebuia sa amesteci foarte multe proteine ( oua, nuci, lapte, miere, etc) am gasit.o pe un site de culturism, dar nu scrie ce cantitate din fiecare trebuie, poate sa ma ajute cineva? Multumesc frumos

1 răspuns:
| SiLaS a răspuns:

Asta nu este o reteta, este o simpla gustare care o folosesc o gramada de culturisti, si eu dimineata mananc fulgi de ovaz cu miere+50g de caju si 50g migdale+omleta din 3-4 oua, nu este ceva nemaipomenit.