| Ro_Tudor_1996 a întrebat:

Am bagat la pariuri azi 11 Meciuri dar mi-au iesit doar 10 si am PARIU SANSA, castig-ul potentiam este de 900, 34 Ron, Cat imi mai revine? Cum aflu/calculez?

Meciul de l-am pierdut avea cota 1.45

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

A trecut ceva timp, dar sper ca pe viitor te va ajuta. Castigul la pariu sansa se calculeaza impartind cota totala la 10, apoi impartind la cota meciului care te-a scos, totul inmultindu-se cu miza.

| BJK1903 a răspuns:

Verifica biletul pe site-ul oficial al casei de pariuri sau du-te la o agentie si vezi. happy Numai bine

| Ionutszu a răspuns:

De ce nu verifici biletul pe site? -_- si vezi exact cat ai castigat.