| alex_5091 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare intrebatoare.
Azi, am fost sa bag la pariuri, si am bagat 10 meciuri.
Am bagat 2 lei, castigul maxim fiind 30, iar castigul minim 24.
Cum nu am fost inainte la aceasta agentie de sportbet, as dori sa stiu daca are rost sa merg maine sa iau premiul (am ghicit 9/10)
Mai concis, am prins bonusul?
Tin sa precizez ca pe bilet scrie "conditii acordare bonus minim 10 meciuri pe bilet, cota minima 1.20, pariu simplu)
eu am 2 cot5e de 1.20, cea mai mare fiind 1.45.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca nu ti-au iesit toate meciurile nu o sa iei nici un ban.

Bonusul il primesti daca ai minim 10 meciuri scrise pe bilet cu nici o cota sub 1.20.Tie daca ti-a iesit 9 din 10 si nu ai jucat sistem nu primesti nici un ban.

| PetreConstanta a răspuns:

Lasa-te de pariuri si de jocuri de noroc pentru ca ai sa ajungi rau Nu uita ca banul se razbuna