| LucianP a întrebat:

am bagat la pariuri(publicbet) 10 meciuri de fotbal pe un bilet.am selectat la combinatii 9/10 si 10/10. sub am castig minim eventual si castig maxim.adica daca pierd un meci primesc castig minim?

Răspuns Câştigător
| palpAbil1real a răspuns:

Doar daca pierzi unul singur... daca perzi 2 sau mai multe nu castigi nimic; iar daca nu pierzi niciunul castigi maxim happy

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Da,daca te scoate un singur meci vei primi castigul minim, iar daca iti ies vei primi castigul maxim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat