| marichel a întrebat:

am comandat impact whey protein de pe omercosuplimente dar punga mea de myprotein nu are acel 01 pe ea.
este un motiv de ingrijorare? happy dau funfa!

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

La cate kg? E alba toata? Sau are o bara albastra pe ea?

| marichel explică (pentru crytical):

Are o bara albastra sus dar lipseste acel 01 sad. dc?

| sadrians a răspuns:

Salut...eu la fel am comandat mai multe produse....impact whey...creatina...glutamina...la fel, fara 01 pe punga...am verificat codurile de bara pe net si sunt ok...totusi nu imi dau seama de ce nu sunt ca in prezentare...astept si eu raspunsuri.

| Pantilica a răspuns:

Si eu am aceasta problema, ma gandesc ca este cantitate mare, eu am luat la sac de 5 kg si poate de aceea nu are scris 01 am mai vazut prin cateva videouri ca nu scrie pe punga 01!