| Adi8 a întrebat:

Salut, am facut fotbal 3-4 ani cand eram mai mic, mai exact de prin a 4 a... Acum am 21 de ani si m-as apuca serios de fotbal, ce ziceti?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca si amator poti sa joci fotbal cand vrei tu... ca profesionist la varsta asta trebuia sa fii deja de mult legitimat pe la ceva cluburi

| soloangel01 a răspuns:

Eu cred ca esti cam batran.
Probabil vrei sa ai succes dar nu prea cred ca o sa mare. Cunosc un baiat care a terminat liceul anul trecut si joaca la o echipa de liga a 3-a. El juca de pe la 14 la echipa de juniori. A avansat cam putin intr-un timp cam lung.
Poti avea succes doar daca esti foarte talentat si gasesti o echipa serioasa si niste sponsori buni.
Bafta oricum. happy

| Flr_Florin_1997 a răspuns:

Nu-i tarziu nici acum. doar sa-ti placa si sa te ti de treaba!