| PRD98 a întrebat:

Salut, am infiintat recent o galerie de fotbal (ultrasi) si as vrea sa confectionez un banner care sa ne indice locul nostru in tribuna, galeria se numeste Galeria Alb-Albastra. Astept sugestii despre cum as putea crea un banner acasa sa arate ordonat si sa fie de calitate? ????

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Firmele care printează (realizează) așa ceva au o multitudine de TEMPATE-uri (modele) cudiferite forme, design-uri etc. Adresează-te cu încredere lor, toți fac treabă buna!

| Alexandru250201 a răspuns:

Du-te la firmele care printeaza tempate-uri