| danielleinad00 a întrebat:

Salut,am nevoie de id-uri de la PARIORI SPORTIVI experimentati.Am nevoie mare de sfaturi, pentru ca nu vreau sa ajung donator la casele de pariuri.

Răspuns Câştigător
| CristiSeeker a răspuns:

Nu sunt foarte experimentat, dar stiu cate ceva.
Un sfat bun ar fi ca daca nu iti ies bilete din ziua respectiva, sub nici o forma sa nu te duci sa bagi altele, cu speranta de a recupera din pierderi imediat. Atunci esti impulsionat si usor disperat si aproape sigur vei pierde mult mai mult.
Apoi, fixeaza-ti o suma pe care vrei sa o bagi in pariuri (fie pe zi, pe saptamana, pe luna) si sub nici o forma nu o depasi.
Este totul o provocare de cunostinte, autocontrol si putin noroc. Bafta!