| GamblingMagazine a întrebat:

Credeti ca este nevoie de o casa de pariuri online romaneasca?
(pentru pariori)

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca mai bine nu pentru ca ar putea fi ceva hackeri care sa strice tot pe acolo. Se stie ca avem hackeri vestiti.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu, nu cred ca e nevoie, mai ales acum.
Exista astra sport bets, care s-a inchis tocmai pentru ca era gol pe la ei.
Online deja exista unele firme mari, dintre care amintesc bet365 si bwin. Am jucat pe ele, sunt foarte complexe si de incredere.
Daca vrei doar ceva gen cazino online, din astea sunt deja o gramada. Insa daca nu te sperie concurenta, poti incerca.

| Brigitta a răspuns:

Daca nu este asa ceva si vrei tu sa faci atunci va fi bine pentru tine big grin
Pentru cei care vor paria si vor pierde va fi naspa... Dar cred ca romanii oricum vor paria happy

| rakebackace a răspuns:

Da multe deja au sectiune si in romana. De ce ar fi nevoie sa fie exclusiv romaneasca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pentru cei împătimiți, de ce nu?
Pa, pa.

| vladtudor a răspuns:

Cred ca oamenii nu isi mai dau seama care e site romanesc sau nu deoarece Bwin si Bet 365 sunt in limba romana, si un site de pariuri in romania nu cred ca se poate face pentru ca intrzice lege asa ceva daca se putea face facea Astra cand era in perioada de glorie.

| GamblingMagazine explică:

Normal ca siteul nu se supun legilor din Romania.ca altfel... laughing si Astra nu a facut probail ca au considereat ca minim 100. 000 de euro + multe alte taxe e o suma ce nu merita investita in ONLINE.