| Ionel221 a întrebat:

Am nevoie de niste pareri pentru ca maine fac o achizitie.
Vreau sa stiu ce gainer ar fi mai potrivit dintre Devil Mass, GFX 8 si Serious Mass. ultimul daca fac rost de bani.
Desi stiu ca ultimul e cel mai optim dar dintre cele 2 care ar fi,
Din punct de vedere calitativ si care da rezultate?

3 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

De unde sa stim noi care ar fi mai potrivit pentru tine daca nu spui nimic despre alimentatie. Daca iei foarte greu in greutate mergi pe serious mass, daca nu alege gfx 8. Alimentia trebuie sa fie pusa la punct ca alfel dai banii degeaba. happy

| florynmondialul a răspuns:

Serious mass este cel mai bun dintre alea 3! daca vrei gainer adevarat ia mutant mass sau elite mass sau super mass gainer!

| NDC12 a răspuns:

Eu unul sunt contra GFX-8, ca multi din carbohidratii lui sunt zahar, foarte multi mai bine zis.

As zice Serious Mass.

Oricum, alimentatia e pe primul loc.