| Toni1p000 a întrebat:

Salut. Am nevoie de un răspuns. De azi am decis sa slăbesc fac. Fac flotări abdomene stau în Poziția scândură fac genoflexiuni. Dar am gușă oare ce exerciți trebuie sa fac sa scap de ea? Sau o sa scap de ea și dacă fac exercitile de care am scris?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flotari, tractiuni, genuflexiuni, alergat, dieta mananci multm ai slab caloric decat pana acum, daca vrei, se poate, consulta un nutritionist.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am gușă oare ce exerciți trebuie sa fac sa scap de ea?"

dacă ai peste șaizecide ani, n-ai ce-i face. Poate o operație estetică

| Toni1p000 explică (pentru sierra1):

Am 17

| sierra1 a răspuns (pentru Toni1p000):

Vezi partea a 2 a a răspunsului anterior