| Eu18 a întrebat:

Salut, am nevoie sa scot sub 12 secunde la sprint pe 100m. De cate ori ar trebui sa ma antrenez?

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Eu am facut atletism de performanta si, culmea, nu am reusit sa cobor niciodata sub 12'' pe suta.bine,eram saritor la inaltime si pe vremea mea nu erau piste de tartan, coritan si alte materiale din astea rolling on the floor

| TeuuuTzzaTtTa a răspuns:

Cum putem sa iti zicem noi de cate ori trebuie sa te antrenezi. te antrenezi pana ce iti iese/in jur de 2 saptamani da- ca esti slab

| Delicv3nt a răspuns:

Pai eu alergam 1 zi da 1 nu 5 km fara oprire si am reusit sa scot 6, 4 pe 50 m bine asta acu 3 ani laughing

| ChrisLungu_7262 a răspuns:

Salut! Antreneazate mai mult pe o panta, si nu trebuie foarte des. Urca o panta cat de repede poti.

| Beckham a răspuns:

Faci diferita antrenamente pe saptamana si faci cam 3-4 antrenamente