| alexnikef90 a întrebat:

Am o intrebare un legatura cu Petrolul Ploiesti JUNIORI. Cand se fac preselectiile? Se accepta un copil de 13 ani? Antrenamentele unde se fac? Echipamentul il dau gratuit sau costa si daca da cat? Cat costa pe luna antrenamentele?

Răspuns Câştigător
| Radamel a răspuns:

Mergi si te interesezi, nu stiu cand se fac selectiile. Daca ai talent, te iau. Antrenamentele se fac pe stadionul lor sau stadioanele dimprejur. Echipamentul ti` l dau ei pentru meciuri. Pe luna nu sunt peste 100 lei dar daca joci bine, iti dau ei bani.
Sper ca ti-am fost de folos. FUNDAbig grin