| SlDenisa a întrebat:

Sunt noua, si am o intrebare! Vreau sa incep antrenamentele de atletism. [Bucuresti/ stadionul Lia Manoliu] Cat ar costa echipamentul ( boxeri, sutien, adidasi cu cuie ). Multumesc! Funda, scuza-ti categoria

8 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Mai există Stadionul Lia Manoliu? ..Eu ştiam că l-au dărâmat ăştia.

| BLeur a răspuns:

Fondat : 2 august 1953
Amplasare :București
Construit :1953
Deschis : 1953
Demolat : 17 decembrie 2007[1]
Proprietar : FRF
Beneficiar : România
Capacitate : 60.120
Suprafață de joc : gazon natural

| Loser8299 a răspuns (pentru BLeur):

Cred ca se referea la NA(sau doar la zona).

| SlDenisa explică (pentru BLeur):

Exista, sub alta denumire. Dar nu asta este cel mai important thinking Nu am idee cat ar costa echipamentul?

| BLeur a răspuns (pentru Loser8299):

Poate complexu Lia Manoliu..pentru că ultimul meci acolo pe Stadion a fost România 6 - 1 Albania, după care s-a desfiinţat.happy

| Loser8299 a răspuns (pentru BLeur):

Pai poate se referea la National Arena.Desi nu cred ca se face atletism acolo.big grin

| BLeur a răspuns (pentru Loser8299):

Păi nu are pistă de atletism...

| Loser8299 a răspuns (pentru BLeur):

Este un teren acolo, langa, cel putin era(nu stiu daca mai e), care avea pista, dar nu cred ca se face atletism acolo.Stiu ca era o sala de atletism tot prin 23, dar vara fac pe Fanica Grasunu'.