| dumbass_7741 a întrebat:

Am o intrebare:vreau sa merg la sala si ma intereseaza daca se poate plati doar pentru 1 singura zi? fundita la cel care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| sT1L a răspuns:

Vorbeste cu antrenorul si vezi daca poti rezolva. Stiu ca minim este o saptamana si dai pana in 15 20 lei. Decat sa te duci o zi sa dai 20 lei mai bine ia-ti o saptamana de sala zic eu; Cred ca e mai bine asa big grin

1 răspuns:
| Eduard a răspuns:

Depinde de sala. Poate iti va cere o taxa de ora (multe au si asa ceva).