| Leash_Tudyka_1998 a întrebat:

Am si eu o intrebare:vreau sa ma joc fifa 10 online dar nu cu un alt coleg ci cu alti playeri...dar nu stiu cum...ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Dom19 a răspuns:

Raspundul la intrebarea ta este programul GameRanger. Eu joc de 2 ani pe GameRanger, crede-ma merita e gratis si nu ai nevoie de fifa original. Plus ca daca tragi sageata intr-un colt inainte de a intrat in pagina principala de la fifa 10 GameRanger iti intra in tot ce trebuie ca sa joci. Ti-l sugerez cu, caldura. Astept Funda.