| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Am o pereche de ADIDAS Superstar 2 pe cara ii port de multa vreme si m-am cam atasat de ei. Problema e ca s-au deteriorat rau de tot, talpa e asa uzata incat e fina ca si cum ar fi slefuita iar marginile talpii sunt crapate si se exfoliaza si captuseala de la interior e rupta in partea din spate si putin pe margini.
Stie cineva unde se pot repara?(sau poate schimba)
Apropo locuiesc in Satu Mare.

2 răspunsuri:
| marianvranceanul1 a răspuns:

Da se pot repara.Du-te la cizmarie.Dar iti va inlocui talpa cred sau o va lipi.

| ceteann a răspuns:

Se pot repara, de schimbat nu ti schimba nimeni...dar daca reparatia costa peste 100 Lei eu zic ca nu are rost, iti cumperi o alta pereche frumoasa de care te vei atasa asa cum te-ai atasat de acesti!
pana la urma sunt doar papuci, nu? big grin