| sovanel a întrebat:

am o problema, am spart o minge de 100 de lei, de fapt nu e chiar sparta, iese aerul pe la valva. Se poate repara? Sau sa o duc la o vulcanizare..cizmarie nu stiu.laughing dau funda

7 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare sovanel.Ai putea lipi ceva scoci pe gaura si nu ar mai iesi.

| XTreme00 a răspuns:

Cu orice ai lipi nu rezista vesnic.Cred ca trebuia sa o duci la un magazin de mingi.Cei de acolo iti vor spune daca se poate repara.

| Dianatips a răspuns:

În magazinele cu biciclete se găsesc de cumpărat un fel de plasturi pentru repararea penelor camerelor de bicicletă.
Eventual ai putea să încerci, să vezi dacă funcţionează şi la mingi happy

| AdycuThebest a răspuns:

Poti incerca la cizmarie rolling on the floor

| Hermyone a răspuns:

Incearca cu petice.

| Andru_Alex_2001 a răspuns:

Hey,uda un sapun, razuie si pune unde rasufla. Crede-ma merge am incercat

| vasilik92 a răspuns:

Gasesti si la chioscuri un fel de petice dar daca nu functioneaza incearca cu poxipol